İzmir Karşıyaka’da Süper Loto sevinci! Bu kez 52 milyon 287 bin 766 TL ikramiye kazandırdı

Her salı, perşembe ve pazar olmak üzere haftanın üç günü 21.30’da çekilen Süper Loto’nun 19 Ekim Perşembe günü gerçekleştirilen çekilişinde 6 bilen bir kişi, 52 milyon 287 bin 766 TL ikramiye kazandı. Büyük ikramiye; 2, 9, 11, 15, 35, 51 sayılarına isabet etti.

Talihli kişi biletini, İzmir Karşıyaka’da Milli Piyango sabit bayi işletmecisi Hakan Gökhan Özkan’dan satın aldı.

“DAHA ÖNCE DE KAZI KAZAN’DAN İKRAMİYE VERDİĞİMİZ OLDU”

İkramiye sonrasında talebin arttığını anlatan Özkan, “3 yıldır bayi işletmeciliği yapıyorum. Daha önce de Kazı Kazan’dan ikramiye verdiğimiz oldu ancak bu rakam oldukça büyük. Bayimizde sayısal oyunlar, sanal oyunlar var. Kazı Kazan ve Milli Piyango oyunları var. İkramiyenin Karşıyaka’ya isabet etmesine çok sevindik. Vesile olmuş olduk. Şehir dışından bizleri arayarak bilet isteyenler oluyor. Şanslı bayi haline geldik. Talepler arttı” dedi.

‘İLGİNÇ TOTEMLER VAR’

Müşterilerinin ilginç totemleri olduğunu anlatan Özkan, “Sürekli aynı rakamları oynayan insanlar var. Belli saatlerde gelen, oyunun kapanmasına birkaç dakika kala gelip oynamak isteyenler var. Saat 09.00’da kapanıyorsa 08.58’de kupon yatıran müşterilerimiz var. Şimdi Milli Piyango yılbaşı çekilişi zamanı geliyor. İçimizde büyük bir umut var. Satışlarımız daha da iyi olacak. Yani yine inşallah buradan bir şeyler olur. Ben de şansımı ara ara deniyorum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x