Ünlü Ekonomist 5 Altcoin İsmi Verdi: Piyasanın En Hızlı Atları!

Kripto para piyasası güçlü bir koşunun ardından jeopolitik risklerin etkisiyle sert düşüş gördü. Bu baskı hala daha devam etse piyasa toparlanma işaretleri veriyor. Bunun yanında yatırımcılar ve traderlar düşüşü fırsata çevirmek için arayış içinde. Bu ortamda geniş takipçi kitlesi olan bir ekonomist ve trader, Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşacağını tahmin ediyor. Ayrıca, daha iyi performans göstermesini beklediği 5 altcoin ismi veriyor.

Alex Krüger, lider altcoin için yeni ATH’lar bekliyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa oldukça zor bir hafta sonu geçirdi. Yeni haftaya biraz umutlu başlasa da Bitcoin ve altcoinler ivme kazanmakta zorlanıyor. Bununla birlikte, ilerisi için hala umut var! Ünlü ekonomist Alex Krüger, lider altcoin Ethereum için yeni ATH’lar beklediğini söylüyor. Krüger, bunun için birkaç temel dayanak sunuyor. Bu bağlamda ekonomist, şunları söylüyor:

ETH’nin ATH ticareti yapmasını tamamen bekliyorum. Ben ETH’de long’um. ETH kullanıyorum. İyi bir teminat ve staking için harika. ETH yine de düşük performans gösteriyor. Onu staking için kullanmayanlar kötü durumda. Nedeni basit. Kriptodaki çoğu insan zaten çok fazla ETH’ye sahip. Uzun zamandır bunun hakkında konuşuyorum. Ethereum maxileri elbette üzülüyor. Maxi olmayın. Bu size sadece paraya mal olur. ETH’ye çok fazla yatırım yaptıysanız, portföyünüzü yeniden dengelemenin zamanı, önerdiğim gibi piyasa çöküşleridir. Göreceli performans önemlidir.

Piyasanın en hızlı atları: SOL, TON, WLD, AR ve TAO!

Alex Kruger, daha geniş kripto piyasası düzeltmesini bir fırsat olarak görüyor. Ekonomist, böyle dönemlerin yükseliş ivmesi devam ettiğinde iyi performans gösterebilecek “daha hızlı atlara” tahsis etmek için bir fırsat olduğunu belirtiyor. Bu bağlamda 5 altcoin ismi veriyor. Kruger’e göre bu atlar arasında Solana (SOL), Toncoin (TON), Worldcoin (WLD), Arweave (AR) ve BIttensor’u (TAO) yer alıyor. Ekonomist, bu konudaki görüşlerini şu şekilde ifade ediyor:

Piyasa düşüşleri, düşük performans gösteren varlıklardan (örneğin ETH) ‘daha yüksek kaliteli’ daha hızlı atlara (Örneğin SOL, TON, WLD, AR, TAO) yeniden tahsisat yapmak için mükemmel bir zamandır.

Bitcoin, döngünün zirvesine henüz ulaşmadı!”

Alex Kruger, son olarak artan jeopolitik risklerle sert düşen Bitcoin’e de bakıyor. Kruger, bu düşüşe rağmen Bitcoin’in döngünün zirvesine henüz ulaşmadığını söylüyor. Ünlü ekonomist, bu konuda şu değerlendirmesini paylaşıyor:

Umarım bu BTC grafiğinin ne kadar boğa olduğunu anlayabilirsiniz. Değişen tek şey, düzgün bir temizlikten sonra piyasanın artık çok daha sağlıklı olması. Şimdi herkes bunun ne kadar bariz bir zirve olduğundan bahsediyor. Bu çok saçma. Öngörü önyargısı! Piyasa ateşliydi. Ancak piyasa Şubat ayının ortasından beri kızgındı. Hatta piyasa kızıştığında çıkış yapanlar 50.000 doların altında Bitcoin sattı. Piyasalar çok uzun süre sıcak kalabilir. Savaş endişeleri bir düzeltmeyi tetikledi. Savaş olmasaydı, düzeltme BTC’nin çok daha yüksek seviyelerde olmasıyla gerçekleşecekti.

Kaynak: Alex Krüger

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x