Trendyol Süper Lig’in 9. haftasında Galatasaray, RAMS Park’ta Beşiktaş ile karşı karşıya geldi. Sarı-kırmızılılar mücadeleden 2-1’lik skorla galip ayrıldı. Bu maçla birlikte Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, sarı-kırmızılıların başında 5. derbisini oynadı ve 4. galibiyetini elde etti. Buruk, 2 Fenerbahçe müsabakasını da kazanırken, Beşiktaş ile oynadığı 3 maçta ise 2 galibiyet aldı.
Galatasaray’da Okan Buruk’tan 4’üncü derbi zaferi!
![](https://kastamonu-kultur-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/galatasarayda-okan-buruktan-4uncu-derbi-zaferi-uabaHqIe.jpg)