PENDLE Coin ve Bu 5 Altcoin’den Sıcak Haberler Var!

Runestone NFT, CryptoPunks ve BYAC’ın ardından üçüncü sıraya yükseldi. Yeni bir balina Binance’ten 2,67 milyon dolar değerinde PENDLE Coin çekti. AINN Layer2’nin ilk gün TVL’si 600 milyon doları aştı. Avail, NIM Network’ün başlattığı AI Game Alliance’da yer alacağını duyurdu. Ve daha fazlası…

ETH, PENDLE Coin ve bu 4 altcoin’den haberler var!

Runestone NFT taban fiyatı 0,05 BTC’yi aştı

Runestone NFT’nin taban fiyatı son 24 saatte %11 artışla şu anda 0,051 BTC. Toplam piyasa değeri 381 milyon dolara ulaştı. Böylece, NFT’nin tüm ağdaki piyasa değeri sıralaması CryptoPunks ve BYAC’ın ardından üçüncü sıraya yükseldi. Bugün daha önceki haberlerde, Ordinals protokolü geliştiricisi Leonidas, Runestone NFT sahiplerinin üç Runes Memecoin airdrop alacağını duyurdu.

Yeni bir balina Binance’ten yüklü PENDLE Coin çekti

On-chain analitik platformu Lookonchain’e göre, yeni oluşturulan bir adres kısa süre önce Binance’ten 2,67 milyon dolar değerinde PENDLE Coin çekti. OKX piyasa bilgileri, PENDLE Coin fiyatının şu anda 24 saatlik %23,85’lik bir artış kaydettiğini gösteriyor. Böylece PENDLE Coin yazı sırasında 7,11 dolardan işlem görüyordu.

AINN Layer2’nin ilk gün TVL’si 600 milyon doları aştı

AINN Layer2, büyük ölçekli merkezi olmayan AI uygulamalarını destekleyen ilk Bitcoin katman 2 ağ projesi. Layer2’nin main-net stake etme etkinliği, AINN Layer2 Dataset, on-chain varlık stake değerinin ilk gün 600 milyon doları aştığını gördü. Böylece, 24 saat içinde en büyük toplam TVL’ye sahip Layer2 oldu. Şu anda AINN Layer2, kullanıcıların main-net üzerinde BTC stake etmesini destekliyor. Ayrıca, gelecekte BRC-20 varlık stake etmeyi destekleyecek.

Avail, NIM Network’ün başlattığı yapay zeka oyun ittifakına girdi

Polygon modüler Blockchain projesi Avail, NIM Network’ün başlattığı AI Game Alliance’a katıldığını duyurdu. İki taraf arasındaki stratejik ortaklık, AI oyunları için özel bir DA çözümü oluşturmayı odağına alacak. Daha önce, merkezi olmayan veri paylaşım protokolü OceanProtocol, on-chain rekabet platformu JokeRace ve Web3 sosyal simülasyon oyunu Today ittifaka katılmıştı.

Whales Market, Runes protokolünü entegre edecek ve RSIC ticaretini açacak

Whales Market Runes protokolünü entegre edeceğini duyurdu. Ayrıca, UTXO tabanlı tokenler için yerel destek sağlayacağını açıkladı. Buna ek olarak RSIC piyasa öncesi ticaretini açacağını kaydetti.

Antik Ethereum balinası 12.566 ETH ile şaşırtıcı bir dönüş yaptı

Dev antik balina, Temmuz 2015’te Ethereum Genesis’te 0,31 dolar ICO fiyatıyla 12.566 ETH aldı. Kripto para topluluğunun dikkatini çeken bir hareketle, bu Ethereum balinası bir süre uykuda kaldı. Ancak, şimdi sahneye geri döndü. On-chain analitik platformu SpotOnChain’e göre, bu Ethereum balinası 1,12 yıllık bir aradan sonra önemli bir işlem yaptı. Bu bağlamda SpotOnChain, şu paylaşımı yaptı:

Bir Ethereum ICO katılımcısı 1.12 yıl sonra geri dönerek 3 saat önce Kraken’e 3.329 dolardan 1.069 ETH (3.56 milyon dolar) yatırdı. Balina, Temmuz 2015’te Ethereum Genesis’te ~0,31 dolar ICO fiyatıyla 12.566 ETH aldı ve ardından 2017’de ETH’yi 12 cüzdana dağıttı ve bunlardan 4.847 ETH, ~1.637 dolardan Kraken ve Gemini’ye yatırıldı. Şu anda hala 8 cüzdanda 7.719 ETH (25,7 milyon dolar) tutuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x