Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol Takımı, Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Lig’inde başarılı bir performans göstererek çeyrek finallerde Beykoz Belediye Spor Voleybol Takımı’nı 3-1 mağlup ederek 1. lige yükseldi. Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ve Kaymakam Adem Öztürk, takımı tebrik ederek galibiyet sevincini paylaştılar.
Erzurumspor, Teknik Direktör Hakan Kutlu yönetiminde 2024-2025 sezonu hazırlıklarına başladı. Takımın kamp kadrosu ve programı belli oldu. İç transfer çalışmaları sürerken, Mustafa Akbaş ve Sefa Akgün’le yeniden sözleşme imzalandı.
Beşiktaş Kulübü, 29 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilen Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda Seçme ve Sicil Kurulu Başkanlığı’na seçilen Şahabettin Önkol ile kurul üyelerinin istifa ettiğini açıkladı.